Kazımdirik Mah. 297. Sk. No:1 Bornova/İzmir (0232) 459 59 59

Hakkımızda

ATA SAĞLIK HASTANESİ

Modern tıbbın tüm gerekliliklerini yerine getirmek ve hastalarımıza teknolojinin tüm faydalarını yansıtmak üzere tasarladığımız hizmet politikamızı Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak sürdürmeye devam ediyoruz.

Hasta - doktor diyalogunun güçlendirilmesi, hastalıkların teşhisinin hızlanması ve tedavilerinin en verimli şekilde gerçekleştirilmesi adına hastanemizin teknolojik donanımlarını maksimum verimlilikle kullanıyoruz.

Hastalıkların teşhisinde; Doppler USG, Mamografi, CT, MT, taş kırma cihazları gibi görüntüleme teknolojilerinden yararlanarak nokta atışı tedavi süreçleri başlatıyoruz. “Tedaviye geç kalındı.” söylemlerini kabul etmeyerek; zamanında ve kişinin ihtiyaçlarına en doğru yanıt verecek tedavi seçeneklerimizle hastalarımızla aramızdaki bağı güçlendiriyoruz.

Ata Göz olarak çıktığımız bu yolda, bugün kapsamlı hizmetler sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Dahiliye kliniğinden Üroloji kliniğine, Kardiyoloji kliniğinden Nöroloji kliğine; hastalarımızın sağlıklarını iyileştirmek adına sürekli gelişimi kurum felsefemiz haline getiriyoruz.

Hastanemizin kapasitesini genişleterek daha çok hastamızı konforlu bir şekilde tedavi etmeyi amaçladık. Nitekim hastalarımızın tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilecek tam teşekküllü bir kompleks yaratmayı başardık. 75 yataklı, 15 yetişkin yoğun bakım yatağı bulunan, üç ameliyathane barındıran aynı zamanda yeni yeni doğan bakım ünitesinin de yer aldığı hastanemizde İzmir genelinden bizi tercih eden hastalarımıza hizmet sunmaktayız.

Hastanemizin teknolojik donanımı kadar personellerimizin alanlarındaki uzmanlığına da önem vererek seçilmesinin artılarını hem biz yaşıyoruz hem de hastalarımıza yaşatıyoruz. Zamanında yapılan teşhisler ve hastalarımızın sağlık durumlarına özel oluşturulan tedavi süreçleriyle hizmetlerimizden duyulan memnuniyeti her geçen gün arttırıyoruz.

Tıp bilimi sürekli evrilir, gelişir ve yenilenir; teşhis yöntemleri de tedavi şekilleri de değişir. Bu değişimi yakalamak sağlık hizmeti veren her kurumun asi görevidir. Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak tüm çalışanlarımızla bu bilinç doğrultusunda hareket ederek ismimizin güvenilirlikle özdeşleşmesi için çalışıyoruz.

Her zaman yenilikçi, her zaman kaliteli, her zaman Özel Ata Sağlık Hastanesi gibi…

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Hastanemiz modern ve kalite standartlarına uygun bir şekilde ilke ve yöntemleri belirleyip hasta memnuniyetini ön planda tutarak hasta haklarına saygılı güler yüz, hoşgörü ile hizmet vermeyi hedeflemiştir. Hizmeti verirken, çalışanlarımızın da aktif katılımı ile Kalite Yönetim Sisteminin sürekli olarak iyileştirilmesi ve korunması yönünde tedbir almaktadır.

Hastanemiz süreklilik ve güvenilirlik konusundaki iddiası ile gelecekte de aynı enerjiyi taşımaya devam edecektir.

Özel Ata Sağlık Hastanesi, sahip olduğu ileri teknoloji ve modern kurulumlarla, yeniliklere açık, uzman kadrosunu güçlendirerek, en yüksek seviyede tıbbi bakım olanaklarını artırarak ve hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutarak hizmet vermeye devam edecektir.

Sağlığınızın güvenilir adresi ile , Kaliteli ve sağlıklı bir Yaşam Dileğiyle…

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Uluslararası standartları ,yöntem uygulamalarını takip ederek, sağlık hizmeti sunumunda her zaman farklı, yeniliklere öncü ve örnek hastane olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

Önce sağlık diyerek, hastalarımıza ileri teknoloji ve modern kurulumlarla çağdaş tıbbın olanaklarını kullanarak, etik değerlerden ödün vermeden yüksek kaliteli sağlık hizmetini kişisel ilgimiz, deneyimimiz ve tecrübemizle takım ruhu içerisinde sunmak ve yaşam değerlerini arttırmak.