Kazımdirik Mah. 297. Sk. No:1 Bornova/İzmir (0232) 459 59 59

Acil Servis

Genel Bilgi
Doktor
e Randevu

İnsan hayatı beklenmedik sürprizlerle doludur. Maalesef kimi zaman bu sürprizler pek de iyi olmayabilir. Aniden yaşanan sakatlıklar, kazalar, hastalık belirtilerinin şiddetlenmesi, travmalar, ciddi yaralanmalar gibi istenmeyen olaylar meydana geldiğinde tıbbi desteğin en kısa sürede alınması gerekmektedir.

7 gün 24 saat boyunca Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak deneyimli kadromuz ve gelişmiş teknolojik cihazlarımızda sizlere hizmet vermeye hazırız. Acil müdahale, pansuman, alçı, enjeksiyon gereken durumlarda kaliteli hizmetimizi sizlere sunmaktayız. Acil servis kliniğinde yapılan müdahalelerin giderek önem kazandığı gerçeğinden yola çıkarak bünyemizdeki acil servis hizmetlerimizin kapsamını genişletmeye ve sağladığımız faydayı çoğaltmaya yönelik adımları atmayı sürdürüyoruz.

Acil servis ünitemiz; ilk müdahaleyi yapabilmek için gerekli teknolojik donanıma ve ekipmana sahiptir. Aynı zamanda uzman doktorlarımız, cerrahlarımız ve sağlık teknisyenlerimiz de acil servis ünitemizde hizmet vermektedir.

Umarız acil servis ünitesi ile hiçbir zaman işiniz olmaz; umarız sağlığınızı tehdit edecek hiçbir olay sizi bulmaz; ancak acil servis ünitesi hizmetlerine ihtiyaç duyarsanız en doğru seçim olarak hayatınızı kurtarmanın bizim görevimiz olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Acil servis hayat kurtarır, sorunların ileriki dönemde büyümesini engelleyici çözümler üretir, hızlı müdahalelerin tek adresidir.

Uluslararası standartlardaki kliniklerimizle, uzmanlığını sürekli geliştiren sağlık personeli kadromuzla Özel Ata Sağlık Hastanesi olarak kapsamlı sağlık hizmetleri sunmaktayız.

Yılların verdiği tecrübe ve kaliteli hizmet anlayışımızın yüklediği sorumluluklarla her daim yanınızdayız…

Dr. Mehmet Yalın

Üniversite: Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi DİL: İngilizce DENEYİM: 01.2019-...Diyarbakır Aile Hekimliği 2018-2019 Manisa ö...

Dr. Rasim KOCA

Eğitim: Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi , Tıp Öğrencisi (2006) Görev Yerleri: Ordu Mesudiye Devlet Hastanesi, Acil Servis (2006...

Dr. Gezim Dauti

10/09/2008-11/12/2015 TIBBİ DOKTOR EGE ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ İZMİR (Türkiye)                                                KATILDIĞI SEMİNERLER                      Türkiye ...